ĮKĖLIMASDomenai nuo 15 Lt Dedikuoti.lt serveriai Hostingas Serveriai.lt
 Robert Swindells - Bjaurius

Robert Swindells - Bjaurius
Robert Swindells
Bjaurius

Puslapių skaičius: 160

Įkėlimo data: 2011-06-05
Įkėlė: Jotvas
Gauta taškų: 15

Įkelti savo

Pagrindiniai veikėjai

Marta, mergaitė kuri turi gėdinga paslaptį, tos paslapties vardas Bjaurius. Skotas, vienintelis mergaitės draugas. Martos tėvai, jie yra be galo tikintys dievą ir turintys pasenusius savo įsitikinimus.

Apie knygą

Viskas pasakojama pirmuoju asmeniu. Veiksmas vyskta atokiame miestelyje. Čia nagrinėjamos patyčių mokykloje bei labai griežto tėvų suvaržymo ir draudimų problema. Marta maža dvylikametė mergaitė kuri mokinasi šeštoje klasėje. Ji turi sesę kuri prieš kelius metus pabėgo iš namų. Mokykloje iš jos visi tyčiojasi ji privalo net po pamokų bėgti namo nuo bendraklasių smurto. Kol pagaliau į mokyklą atsikelia berniukas vardu Skotas. Jie susitikinėje visada slaptai (nes ją tėvai labai saugo). Kol pagaliau ji išdrysta atskleisti savo paslaptį Skotui. Tada jie įdeda skelbimą į internetą ir po ilgų paieškų Marta suranda savo sesę. Ji pasiima bjaurių ir padedama seses pabėga iš namų.

Įsimintina scena

Ji turi pasislėpus sesės nuotraukas ir laiškus, kurių tėvai jai niekada nerodė. Ji juos rado šiukšlinėje ir dabar slepia po grindimis.

Knygos subjektyvus vertinimas

Ji yra tikrai puiki. Knyga prikausto skaitytoją nuo pirmo iki paskutinio puslapio. Kiekviename puslapyje pilna intrigos. Kaip beveik kiekvienoje knygoje paslaptis atsiskleidžia paskutiniuose puslapiuose, čia ji yra neatskleidžiama.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Keisti tėvų įsitikinimai bei nenoras keistis. Vaikų prispaudimas bei baisios patyčios mokykloje. Vieno vaiko neabejingumas bėdos ištiktai nepažystamai mergaitei.
 Komentarai
0
#1 spyglys
avataras
18/11/2011 19:22
ziauriai puiki knygaMyliu
0
#2 sprintere
avataras
05/02/2012 11:27
Super knyga greitai skaitoma Šypt)
 Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Dabar naršo: asas5
^ Taisyklės / moksliukai 2.0 / info@moksliukai.lt
© 2012 / Variklis / Dizainas / Kūrimas ^Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas