ĮKĖLIMASDomenai nuo 15 Lt Dedikuoti.lt serveriai Hostingas Serveriai.lt
 Darren Shan - Vampyro padėjėjas

Darren Shan - Vampyro padėjėjas
Darren Shan
Vampyro padėjėjas

Puslapių skaičius: 187

Įkėlimo data: 2011-04-15
Įkėlė: DesiGn
Gauta taškų: 20

Įkelti savo

Pagrindiniai veikėjai

Darenas Šanas pagrindinis knygos veikėjas, pradžioje buvo paprastas berniukas, bet labai norėjo padėti savo draugui Styvui, todėl tapo pusiau vampyru. Evra berniukas gyvenantis monstrų cirke. Semas Gerestas kaimo berniukas kuris labai norėjo gyventi monstrų cirke. Krepslis, saugojo Dareną nuo pavojų, bei kartu su juo keliavo.

Apie knygą

Darenas tampa pusiau vampyru, nes nori padėti išgyventi savo draugui Styvui, tada Krepslis pradeda juo rūpintis ir jie kartu nukeliauja į "Monstrų cirką" ten Darenas susidraugauja su Evra ir Semu, Semas labai nori patekti į monstrų cirką, bet berniuką jį nori atkalbinėti, kad jam tektu valyti Vilkažmogio narvą, ir Darenas norėdamas, kad Semas nepatektu į Monstrų cirką ir nedrįstu net prie jo artintis primeluoja, kad jis yra baisus monstras ir nei iš šio nei iš to pradeda visus aplinkinus žudyti, po vieno vaidinimo išeina Darenas iš palapinės, ir pamatęs kad kažkoks žmogus bando išlaisvinti Vilkažmogį bandė jam sutrugdyti, bet Vilkažmogis nukando jam rankas ir pradėjo vytis Dareną, staiga jis išgirsta Semo riksmą, ir pradeda bėgti link jo pribėgęs senąją geležinkelio stotį, Darenas bandė užlaikyti Vilkažmogį, kad spėtu pabėgi Semas, bet Vilkažmogis trenkė Darenui per veidą ir jis prarado sąmonę, atsikėlęs pamatė, kad Vilkažmogis valgo Semą, pribėgęs Krepslis nugalabijo Vilkažmogį, bet Semo atgaivinti nepavyko todėl Darenas išgėrė jo kraują, ir palaidojo Semą.

Įsimintina scena

Kai knygos pradžioje Darenas išleido Krepslio vorą į lauką, ir norėdamas padėti savo draugui Styvui tapo pusiau vampyru, bei kai žmogus išleido Vilkažmogį iš jo narvo.

Knygos subjektyvus vertinimas

Knyga nepatiko, nes labai dažnai buvo keičiama tema, ir buvo labai sunku suprasti ką autorius turėjo omeny, tai rašydamas.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Ši knyga išsiskiria iš kitų, nes net iki paskutinio puslapio laikėsi intriga, bei buvo labai įdomu sužinoti kaip viskas baigsis.
 Komentarai
+1
#1 Mantuxas44
avataras
23/05/2011 17:10
Tu ####### kadanors naudoji taskus? visas aprasimas kaip vienas sakinys!!!!!
Atsakymų: 2
0
#2 snaieris123
avataras
28/09/2011 20:38
Beraštis Chachacha ChachachaLol
0
#3 eimua
avataras
09/10/2011 16:50
Lol
0
#4 editux_777
avataras
06/11/2011 14:56
O koks puslapiu skaicius? Chachacha
Atsakymų: 1
0
#5 Akurat
avataras
27/02/2013 01:51
Darren Shan
„Vampyro padėjėjas“


Darenas Šanas pagrindinis knygos veikėjas. Pradžioje buvo paprastas berniukas, bet labai norėjo padėti savo draugui Styvui, todėl tapo pusiau vampyru. Evra – berniukas gyvenantis monstrų cirke. Semas Gerestas – kaimo berniukas, kuris labai norėjo gyventi monstrų cirke, saugojo Dareną nuo pavojaus, bei kartu su juo keliavo.

Krepslis pradeda juo rūpintis ir kartu su Darenu jie kartu nukeliauja į „Monstrų cirką“. Cirke Darenas susidraugauja su Evra ir Semu. Semas labai nori patekti į monstrų cirką, bet berniukas jį nori atkalbinėti, kad jam tektų valyti Vilkažmogio narvą, ir Darenas norėdamas, kad Semas nepatektų į Monstrų cirką ir nedrįstų net prie jo artintis primeluoja, kad jis yra baisus monstras ir nei iš šio nei iš to pradeda visus aplinkinius žudyti.
Darenas išėjęs iš palapinės, pamatė, kad kažkoks žmogus bando išlaivinti Vilkažmogį. Vilkažmogis nukando jam rankas ir pradėjo vytis Dareną, staiga jis išgirsta Semo riksmą, ir pradeda bėgti link jo. Pribėgęs senąją geležinkelio stotį, Darenas bandė užlaikyti Vilkažmogį, kad spėtų pabėgti Semas, bet Vilkažmogis trenkė Darenui per veidą ir jis prarado sąmonę. Pabudęs, staiga pamatė Vilkažmogį, valgantį jo draugą Semą, bet, tuo pačiu metu Krepslis prisėlino prie piktos pabaisos ir nugalabijo ją. Pribėgęs Darenas bandė atgaivinti jo brangų draugą Semą, bet jo atgaivinti nepavyko, tad Darenas išgėrė jo kraują, ir palaidojo Semą mirties keliais.

Knyga man labai nepatiko, nes dažnai buvo keičiama tema, todėl ir buvo labai sunku suprasti ką autorius turėjo omeny rašydamas, tai. Ji išsiskiria tuom, jog net iki paskutinio puslapio laikėsi intriga.

Va jum, geresnis patobulintas variantas.
 Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Dabar naršo: asas5
^ Taisyklės / moksliukai 2.0 / info@moksliukai.lt
© 2012 / Variklis / Dizainas / Kūrimas ^Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas