ĮKĖLIMASDomenai nuo 15 Lt Dedikuoti.lt serveriai Hostingas Serveriai.lt
 Isabel Abedi - Kuždesys

Isabel Abedi - Kuždesys
Isabel Abedi
Kuždesys

Puslapių skaičius: 277

Įkėlimo data: 2012-04-15
Įkėlė: braskitea122
Gauta taškų: 15

Įkelti savo

Pagrindiniai veikėjai

šešiolikmetė mergina Noa ir jos šeima bei Davidas

Apie knygą

Ši knyga yra nepaprasta tuo, jog ji savo mistika užburia taip, jog net ir pačios neįtikinamiausios situacijos tampa tikroviškos, ir protu suvokiamos.

Taigi viskas prasideda, kai Noa, šešiolikmetė mergina, su savo mama Kat ir jos draugu Gilbertu nusprendžia paatostogauti nuošaliame kaimelyje, kur niekas nei galėjo įsivaizduoti, kad ten prieš trisdešimt metų buvo įvykdyta baisi žmogžudystė.

Bet prieš tai, kai Noa sužinojo apie šią žmogžudystę ji susipažino su Davidu. Jis - regis, tobulas vaikinas. Ji net negalėjo įsivaizduoti jog toks gražus vaikinas galetų atkreipti į ją dėmesį, Mat pagal Noa - ji baisi džiūsna, mėgstanti fotografuoti. Bet visgi Noa buvo graži, ir Davidas tai pastebėjo.

Davidas, nebuvo iš tų vaikinų, kurie savo išvaizdą naudojasi tam, jog galėtų pasinaudoti merginomis. Jis buvo labai nuoširdus, irjam labai reikėjo Noaos. Jis gyveno su savo tėvais, bei neįgaliu broliu Skrebučiu nuosavoje užeigoje.

Su Noa jis susipažino pas ją namuose, mat Kat - Noaos mama pasamdė jį, kad vaikinas padėtų Gilbertui remontuoti namą. Laikui bėgant tarp jų uzžsimezgė stiprus ryšys.

Ir štai vieną vakarą jie nusprendė pažaisti vieną kvailą žaidimą - jie surengė spiritizmo seansą. Paaugliai tenorėjo pakvailioti, bet su jais ėmė kalbėti dvasia. Ji buvo Eliza - prieš trisdešimt metų nužudyta mergina.

Kadangi "liudininkė" buvo ne iš šio pasaulio Noa ir Davidas negalėjo kreiptis į policiją, mat visi būtų pagalvoję jog jie pamišėliai, taigi jie nusprendė viską išsiaisškinti patys, ir net neįsivaizdavo kokį pavojų sau gali sukelti.

Per kiekvieną seansą Eliza jiems papasakodavo vis daugiau, ir taip privesdavo vis arčiau tiesos.

Laikui bėgant jie išsiaiškino viską ko jiems reikia. Ir pačioje knygos pabaigoje jie išsiaiškino kasgi nužudė vargšę Elizą, tai buvo Davido močiutė.

Įsimintina scena

Kai pradėjo šnekėti su Eliza.

Knygos subjektyvus vertinimas

Ma knyga patiko, bet kad suprastum ką šią knyga norėjo pasakyti autorė, reiki įsigilinti į knygą ir leisti jai tave užvaldyti. Bet manau jog ši knyga pamoko, jog už savo klaidas reikia mokėti.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Ši knyga išsiskiria savo mistiškumu.
 Komentarai
0
#1 Quanttyz
avataras
26/09/2012 16:47
Manau reikėtų papildyti "Įsimintina scena: ir "Į ką svarbu atkreipti dėmesį" vietas.
0
#2 miglezaleckaite141
avataras
16/10/2012 18:23
Labai įdomu Šypt
0
#3 multiepson
avataras
01/12/2012 18:45
Nebloga knyga Šypt
 Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Dabar naršo: asas5
^ Taisyklės / moksliukai 2.0 / info@moksliukai.lt
© 2012 / Variklis / Dizainas / Kūrimas ^Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas