ĮKĖLIMASDomenai nuo 15 Lt Dedikuoti.lt serveriai Hostingas Serveriai.lt
 Anthony Kiedis/Larry Sloman - Randai

Anthony Kiedis/Larry Sloman - Randai
Anthony Kiedis/Larry Sloman
Randai

Puslapių skaičius: 480

Įkėlimo data: 2012-02-02
Įkėlė: Elijus
Gauta taškų: 20

Įkelti savo

Pagrindiniai veikėjai

Antonis - pagrindinis šios knygos veikėjas - pakvaišėlis narkomanas, poetas, vienos garsiausių grupės pasaulyje lyderis.
Blusa (Flea) - geriausias Antonio draugas, jo grupės įdėjininkas.
Hilelis - taip pat labai artimas Antonio bičiulis, Antonio grupės gitaristas, miręs nuo narkotikų perdozavimo. Jo tragiška mirtis yra stipriai akcentuojama knygoje.

Apie knygą

Tai tiesiog be galo jaudinantys bei priverčiantys susimastyti lietuviško kraujo (!) turinčio muzikanto memuarai. Knygoje yra labai atkreiptinas dėmesys į narkotikų vartojimą, kuris vos nepražudė vienos ryškiausių kulturinių ikonų šiandien. Taip pat žavi Antonio noras gyventi pilnavertį gyvenimą, atsiplėšiant nuo blogio demonų, kurie nuo mažens tempė jį žemyn, ir per ganėtinai trumpą laiką pakilusi Antonio socialinės padeties amplitudė - nuo paprasto benamio Antonis staiga tampa garsiu muzikantu, besimaudančiu šlovės bei populiarumo baseine.

Įsimintina scena

Labiausiai įsiminė vienas iš daugelio Antonio perdozavimų, kada Antoniui vos nesustojo širdis.

Knygos subjektyvus vertinimas

Knyga vertinčiau labai gerai - knyga išties pritraukia bei skatina toliau skaityti bei sekti įvykius. Žvaigždės gyvenimas, legendinės grupės susikūrimo bei plėtojimosi detalės yra begalo įdomios, manau kiekvienas skaitydamas šią knygą gali atrasti po mažą dalelę savęs.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Manau, kad yra verta atkreipti dėmesį į Antonio draugų ratą - knygoje be galo daug aspektų yra susiiję su nepaprasta, meile perpinta draugyste.
 Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
 Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Dabar naršo: asas5
^ Taisyklės / moksliukai 2.0 / info@moksliukai.lt
© 2012 / Variklis / Dizainas / Kūrimas ^Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas