ĮKĖLIMASDomenai nuo 15 Lt Dedikuoti.lt serveriai Hostingas Serveriai.lt
 Alex Flinn - Pabaisa

Alex Flinn - Pabaisa
Alex Flinn
Pabaisa

Puslapių skaičius: 352

Įkėlimo data: 2012-02-01
Įkėlė: ovindre
Gauta taškų: 20

Įkelti savo

Pagrindiniai veikėjai

Kailas Kingsberis-mokyklos gražuoliukas, kuriam viskas sekasi, visos mokyklos merginos nori su juo draugauti, tačiau jis yra per daug pasitikintis savimi, ir pasipūtęs.
Vilius-aklas Kailo mokytojas kurį pasamdo kailo tėvas kai jį išsiuntė į kitus namus.
Magda- tų namų šeimininkė, kuriuose gyvena Kailas. Ji geros širdies, maloni ir stengiasi padėti Kailui.

Apie knygą

Kailas Kingsberis-gražuolis, kuriam svarbu tik žmogaus išvaizda, ta čiau jis sutinka burtininkę Kendrą Hilferti ir ji jį užburia, kad jis pavirstų pabaisa ir vienintelis išsigelbėjimas-per dvejus metus reikia surasti kokią nors merginą kuri nepaisydama bjaurios išvaizdos jį pamiltų, o jis pamiltų ją ir ji jį pabučiuotų. Kai tėvas pamato, kad jis virto pabaisa, išsiunčia į kitus namus, veda pas įvairius gudytojus, kad jam padėtų, bet niekas nepadeda. Tėvas pasamdo mokytoją Vilių ir namų šeimininkę Magdą. Jie labai stengiasi padėti, jam, bet veltui.
Vienintelis kailo užsiėmimas prižiūrėti rožes, jis tam pasistatė šiltnamį ir vieną naktį išgirdo, kaip narkomanas lenda prie jo rožių, ir pasakė, kad turi šešiolikmetę dukterį, o Kailas paprašė ją atvesti. Jos vardas buvo Linda- ta pati Linda kuriai Kailas įsegė nereikalingą gėlę per mokyklos šokius. Jis pasiliko Lindą savo namuose, nes manė, kad tai vienintelis jo išsigelbėjimas. Iš pradžių jie nelabai bendravo, tačiau vėliau Linda įsimylėjo Kailą, o jis ją. Ji buvo nesvarbu kokia jo išvaizda. Kailas pagaliau suprato, kad gyvenime nėra svarbi vien išvaizda, svarbiausia tai kas yra žmogaus širdyje.

Įsimintina scena

Mokyklos šokiuose ragana Kendra Hilferti jį paverčia pabaisa, nes jis ją įskaudina.

Knygos subjektyvus vertinimas

Knyga labai patiko, nes tai meilės istorija, apie gražuolį kuris virto pabaisa, anksčiau pats tyčiojęsis iš kitų virto toks pat, ir Lindą kuriai nesvarbu išvaizda.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Kailas, nors ir buvo gražuolis po pavirtimo į pabaisą yra labai netekęs pasitikėjimo savimi, ir mano, kad visi iš jo tyčiojęsi, ir neįžvelgia iš tikrųjų geros jo širdies.
 Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
 Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Dabar naršo: asas5
^ Taisyklės / moksliukai 2.0 / info@moksliukai.lt
© 2012 / Variklis / Dizainas / Kūrimas ^Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas