ĮKĖLIMASDomenai nuo 15 Lt Dedikuoti.lt serveriai Hostingas Serveriai.lt
 Stephenie Meyer - Saulėlydis

Stephenie Meyer - Saulėlydis
Stephenie Meyer
Saulėlydis

Puslapių skaičius: 472

Įkėlimo data: 2011-11-03
Įkėlė: bernadetuxe123
Gauta taškų: 20

Įkelti savo

Pagrindiniai veikėjai

Pagridinė šios knygos veikėja yra septyniolikmetė Izabela "Bela" Svan, kuri atsikraustė iš Arizonos į Forksą ir įsimylėjo vampyrą Edvardą Kaleną bei patyrė daug kraują stingdančių nuotykių.

Apie knygą

Knyga "Saulėlydis" pasakoja apie paauglę Belą kuri įsimyli vampyrą Edvardą. "Saulėlydis" yra be galo žavi ir neapsakomai romantiška meilės istorija kuri "užkabina".
Bela dėl trijų dalykų buvo visiškai tikra:
Pirma, Edvardas vampyras
Antra, kažkuri Edvardo dalis- neaišku kokia stipri ji gali būti - trokšta Belos kraujo.
Ir trečia, Bela besąlygiškai ir neatšaukiamai jį įsimylėjo. Skaitant šį kūrinį kyla daug klausimų, bet pats didžiausias yra sunkiausiai atsakomas- ar įmanoma meilė tarp vampyro ir žmogaus?
Kūrinio veiksmas prasideda tada, kai Bela persikrausto gyventi iš Arizonos į Forksą, mažą, niekuo neypatingą miestelį. Kūrinio vieta dažnai kinta, namai, mokykla, pajūris, miškas… Erdvė yra labai kontrastinga, vienos vietos yra artimesnės ir paprastenės, kitos – paslaptingos ir pavojingos.

Įsimintina scena

Labiausiai įsiminė šis įvikis kai Bela pradėjo įtarti jog Edvardas yra vapyras. Bela pajuto jog Edvardas yra šaltas kaip ledas, akys keičia spalvą, rodosi tik tada kai nešviečia saulė. Dar vienas įsimintinas įvikis kai Edvardas supažindina Belą su savo šeima. Edvardas ją pasikvietė į savo namą miške, aprodė jį, o Belai kilo daugybė klausimų tokių kaip: Kur tu miegi? Kodėl tiek daug baigimo diplomų? ir t.t...

Knygos subjektyvus vertinimas

Man ši knyga labai patiko, nes buvo daug veiksmo, pavojaus ir tuo pačiu metu romatikos.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Nes ši knyga skiriasi nuo kitų. Šioje knygoje yra būtent tokia meilės istorija ,kuri traukia paauglius skaityti ir domėtis. Knyga yra apie vampyro ir žmogaus meilę, tai uždrausta ir įdomu.
 Komentarai
0
#1 erika ir lope
avataras
08/04/2013 12:15
nesamoneIšprotėjęs
 Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Dabar naršo: asas5
^ Taisyklės / moksliukai 2.0 / info@moksliukai.lt
© 2012 / Variklis / Dizainas / Kūrimas ^Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas