ĮKĖLIMASDomenai nuo 15 Lt Dedikuoti.lt serveriai Hostingas Serveriai.lt
 Apie moksliukai.lt
Moksliukai.lt - naujos kartos mokymosi platforma, vienijanti beveik 60 000 narių ir šis skaičiuos nuolat didėja. Portalas suteikia galimybę Tau ir visiems lengvai dalintis turima informacija, padedančia mokytis. Čia gali rasti knygų aprašymus, užduočių sprendimus, rašto darbus, egzaminus, mokymosi sistemą; diskutuoti su kitais nariais forume.

Svarbiausias mūsų variklis - dalinimasis. Būtent todėl svetainė visiškai atnaujinta. Mes stengėmės sukurti tokią svetainę, kurioje Tu galėtum lengvai orientuotis ir naršyti patogiai kaip niekad. Dabar viskas aišku ir paprasta. O jei išbandei ir nepritari, tuomet laukiame pasiūlymų - tobulinimo darbai niekada nesustos, nes vartotojams visada gali būti dar geriau!

Sprendimų sistema - iš naujo perdaryta ir dar patogesnė įvairių mokomųjų leidinių sprendimų dalinimosi sistema. Čia rasi mūsų narių išspręstas ir su visais pasidalintas užduotis. Gali įkelti ir savo sprendimus arba padėti nariams komentaruose.

Kuo tai naudinga? Tu ne tik gali pasitikrinti, ar teisingai išsprendei (idealu tiek mokantis namuose tiek ir atsidūrus akligatvyje ir nerandant teisingo atsakymo), bet ir grįžti prisiminti ankstesnių klasių kursų ruošiantis kontroliniam darbui ar egzaminui. Taip pat žinias įtvirtinti gali tiesiog padėdamas kitiems.

Kiekvieno leidinio puslapį galima komentuoti, įvertinti jo teisingumą arba įkelti dar vieną variantą. Jei ypač reikia dar nesančio atsakymo - gali pasinaudoti būtent tam skirta prašymų sistema.

Diskusijų forumas - visada aktyvi ir pilna draugiškų narių vieta. Čia gali prašyti pagalbos moksluose, diskutuoti apie svarbius dalykus ar tiesiog laisvalaikį.

Forume veikia padėkojimų sistema, kuri skatina narius rašyti kuo vertingesnį kitiems turinį. Jei iškyla problemų arba klausimų - moksliukai.lt komanda visada pasiruošusi padėti. TAip pat atnaujintoje forumo versijoje tekstas, narių informacija ir naujausi pranešimai rodomi dar patogiau, kad visada galėtum surasti būtent tai, ko reikia.

Mes skatiname lietuviškos kalbos vartojimą internete, tad nepamiršk įsijungti lietuviškų simbolių klaviatūroje prieš diskutuojant!

Knygų aprašymai - unikali sistema, kurioje kiekvienas gali patalpinti savo perskaitytos knygos aprašymą. Tokia sistema gali praversti daugeliu atvejų: ruošiantis interpretacijai; norint prisiminti anksčiau perskaitytą knygą; ieškant naujų minčių kūrinio analizei ar tiesiog renkantis sekančią knygą, kurią norėtum perskaityti.

Čia aprašomi ne tik pagrindiniai knygos veikėjai ir įvykiai, bet ir tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį. Taip pat pridedamas puslapių skaičius ir subjektyvus vertinimas - kad padėtų nuspręsti, ar verta knygą imti į rankas.

Talpiname ne tik programinių kūrinių aprašymus, bet ir skirtus laisvalaikiui, tad ši sistema naudinga daugeliui.
Dabar naršo: asas5
^ Taisyklės / moksliukai 2.0 / info@moksliukai.lt
© 2012 / Variklis / Dizainas / Kūrimas ^Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas